2023 3 kovo

Kalnėnų progimnazija sėkmingai dalyvavo nacionaliniame projekte „Mokyklos eina“ (su programėle „Walk15“). Projekto organizatoriai išrinkdavo geriausius ėjikus, juos apdovanodavo diplomais, išmaniosiomis apyrankėmis, mokiniams vedė nuotolines fizinio aktyvumo skatinimo paskaitas. Mažeikių Kalnėnų progimnazija aktyviausiai einančių šalies mokyklų šešiasdešimtuke užėmė XI vietą – nuėjo 65 140 836 žingsnius ir užaugino 225 503 virtualius medžius. Už dalyvavimą minėtoje veikloje Kalnėnų progimnazija gavo projekto „Mokyklos eina“ atminimo lentą.

Paminėtina yra tai, jog visi projekto dalyviai nuėjo 5 915 098 713 žingsnių, tai sudaro NET 118 kelionių aplink Žemės rutulį. Žingsniuodami į atmosferą neišmetėme 760 tonų CO2 dujų ir užauginome 21 milijoną virtualių medžių. Tiek medžių – jau visa giria!

Nuoširdžiai dėkojame visiems projekto dalyviams. Kartu mes galime padaryti tikrai gerus darbus!!!