Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2023 13 lapkričio
Informacija

Informacija apie informacinę-edukacinę platformą „Mobilizacijos mokykla“

 

Krašto apsaugos ministerija (toliau – KAM) drauge su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, siekdami sustiprinti Lietuvos gyventojų žinias ir kurti išorės grėsmėms atsparią visuomenę, šių metų rudenį pristatė informacinę-edukacinę platformą „Mobilizacijos mokykla“.

„Mobilizacijos mokykla“ – tai kompleksiniai 1 val. trukmės mokymai (30 min, 20 min ir 10 min), kuriuose informacija pateikta paprastai ir aiškiai. Čia galima įgyti žinių apie priimančiosios šalies paramą, mobilizaciją ir pilietinį pasipriešinimą. Šios trys temos pateikiamos todėl, kad piliečiams reikia žinoti ne tik bazines žinias apie tai, kaip išgyventi karo atveju, bet ir apie tai, kaip funkcionuoja valstybė, ištikus dienai „X“, kokį veiksmą prisiimti gali kiekvienas pilietis. Mokymai yra įgarsinti, vizualizuoti, užduotys pateikiamos lengva žaidybine-kūrybine forma. Pabaigus kursus ir pasitikrinus žinias, sugeneruojamas elektroninis sertifikatas.

Kviečiame apsilankyti www.MobilizacijosMokykla.lt ir mobilizuoti savo žinias!

 

Paruošta remiantis Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM informacija89 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien