2019 24 spalio
Veiklos

Spalio 24 d. Kalnėnų progimnazijos šeštų klasių mokiniams vyko kitokia gamtos pamoka – edukacinis užsiėmimas ,,Menas ir chemija – kūrybinės dirbtuvės’’. Užsiėmimo  metu chemijos kabinete  buvo sukurta mažytė laboratorija, kurioje moksleiviai tapo menininkais, ieškančiais naujų išraiškos priemonių ir žinančiais chemijos mokslo paslaptis. Atlikdami bandymus su universaliu indikatoriumi,   moksleiviai nustatė,  kurie iš tiriamų tirpalų yra rūgštiniai, kurie šarminiai, o kurie neutralūs. Įdomiausia užduotis –   piešti  paveikslą su buityje naudojamais  tirpalais.

Įdomus ir intriguojantis patyriminis procesas ne tik praplėtė moksleivių akiratį, bet ir suteikė naujų patirčių, kūrybinio džiaugsmo ir žinojimo, kad kūryba ištrina ribas tarp mokslo ir meno . Klasių vadovės Inesa Durčaitė, Snieguolė Vitkevičienė, Liudmila Andrijauskienė ir Raminta Lupeikienė.