2019 15 lapkričio

Lapkričio 15 dieną 4a ir 4b klasės mokiniai  kartu su savo mokytojomis Zita Savickiene ir Birute Savickiene dalyvavo edukacinėje pamokoje, kuri vyko Mažeikių viešosios bibliotekos  Naftininkų filiale.  Bibliotekininkė  pristatė knygų seriją  „Mamulė Mū“. Istorijas apie Mamulę Mū ir jos draugę Varną sugalvojo švedų  rašytoja Juja Vislander  su savo vyru Tomu, o  kurti juos paskatino  jų pačių vaikai.

Mokiniai  ne tik susipažino su Lietuvoje išleistomis knygomis, bet  ir klausėsi Keistuolių  teatro aktorių garsinio  įrašo bei žiūrėjo filmuką apie keistąją Švedijos karvutę, kuri moka ir dviračiu važiuoti, ir po medžius karstytis, ir čiuožinėti. Linksma,   šmaikšti knygutė –  tikras atradimas vaikams.

Anglų filosofas F. Bekonas pasakė: „Knygos – minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą“. Tikimės, kad ši pamoka bibliotekoje paskatins mokinius atrasti skaitymo džiaugsmą.