2023 20 balandžio
Veiklos

LIETUVIŲ KALBOS SAVAITĖ

Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje vyko 1–4 kl. mokinių lietuvių kalbos savaitės renginiai. 1–3 kl. mokiniai taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius demonstravo dailyraščio konkurse, ketvirtokai savo žinias atskleidė rašydami diktantą. Dailyraščio konkurse nugalėjo 1a klasės mokinė Emilija Abromavičiūtė (mokytoja Dalia Stanienė), 2c klasės mokinė Urtė Kleišytė (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 3c klasės mokinė Gabija Kęsminaitė (mokytoja Dalia Tamošauskienė). Raštingiausiomis ketvirtokėmis pripažintos 4a klasės mokinės Rusnė Kavaliauskaitė ir Atėnė Pogojutė (mokytoja Dalia Senkuvienė). Džiaugiamės, kad yra mokinių, kuriems patinka rašyti – juk gražiai ranka užrašytas tekstas turi visiškai kitokią vertę.

Renginius vainikavo Meninio skaitymo konkursas. Jame laureatais tapo šie 1–4 kl. mokiniai: 1b klasės mokinė Barbora Reivytytė (mokytoja Vida Daugėnienė), 2c klasės mokinė Urtė Kleišytė (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 3a klasės mokinė Greta Sladkevičiūtė (mokytoja Zita Savickienė) ir 3b klasės mokinė Karolina Lupeikaitė ( mokytoja Zina Brazienė).

Ačiū mokiniams ir jų mokytojoms, padėjusioms pasiruošti konkursui ir organizavusioms Lietuvių kalbos savaitę.