2022 14 sausio

Laisvės gynėjų dienos rytą 6d kl. mokiniai (kl. vadovė S. Batakytė-Levinienė) progimnazijos bendruomenei dovanojo Sausio 13-osios simbolį – Neužmirštuolę. 8.00 val. languose įžiebtos žvakelės – dalyvauta visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmosios pamokos metu dalykų mokytojai su mokiniais kalbėjo, žiūrėjo vaizdinę medžiagą tema „Laisvė – šviesa“. Vidurdienį Mažeikių r. sav. feisbuko paskyroje transliuotas virtualus renginys „Laisvės banga“, jame progimnazijai atstovavo mokytoja D. Misevičienė ir 7b kl. mokiniai. Kalnėnų jaunųjų šaulių būrys (vadas mokytojas S. Pauliukas) dalyvavo Mažeikių r. savivaldybės organizuotame renginyje, skirtame Sausio 13-ajai atminti.

🇱🇹 Virtuali Laisvės banga