2021 21 gegužės

Klaipėdos Ernesto Galvanausko mokymo centras  organizavo regioninį konkursą „Rinkis profesiją“, skirtą 8-12 klasių mokiniams, kurio tikslas – Centro programų ir veiklų viešinimas, profesinis informavimas, profesinis veiklinimas.

Į konkursą užsiregistravo 150 dalyvių iš įvairių Vakarų Lietuvos regiono mokyklų. Konkursas vyko keliais etapais. Paskutinieji du – virtualioje mokymosi platformoje. Į paskutinį etapą buvo pakviesti  daugiausiai balų surinkę dalyviai  iš Mažeikių Kalnėnų progimnazijos, Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos, Klaipėdos miesto Simono Dacho progimnazijos, Klaipėdos miesto Žemynos gimnazijos, Šilutės rajono Juknaičių pagrindinės mokyklos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos.

Konkurse dalyvavo 15 Mažeikių Kalnėnų progimnazijos 8c klasės mokinių su klasės vadove Judita Galminiene.

Konkurso rezultatai:

I vieta – Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokinė Deimantė Stripeikaitė

IV vieta – Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokinė Aiva Momgaudytė

V vieta – Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokinė Kamilė Lukošiūtė

Pirmos vietos laimėtojai įteiktas pagrindinis prizas – Autodromo kuponas – vairavimas ant slidžių dangų ir ekstremaliomis eismo sąlygomis, kurio vertė 60 eurų.