2018 8 gegužės
Konkursai

2018-04-27 d. pradinių klasių mokiniai Katryna Škutovaitė 1a (mokyt. L. Čikeliovienė), Darija Mažonaitė 2a (mokyt. Z.Savickienė), Eivė Baltrušaitytė 2 b (mokyt. B.Savickienė), Augustė Borusevičiūtė 3b (mokyt. R.Daugėnienė) , Augustė Lukšaitė 4c, Rokas Juodpusis 4c, Brigita Raudonytė 4c, Vilija Zvėgaitė 4c (mokyt. N.Gudavičienė) dalyvavo kasmetiniame rajoniniame kūrybinių darbų konkurse „Gamtos bičiuliai“, kuris vyko Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje.
Laureatais tapo: Katryna Škutovaitė 1a (mokyt. L. Čikeliovienė), Augustė Borusevičiūtė 3b (mokyt. R.Daugėnienė), Augustė Lukšaitė 4c,Vilija Zvėgaitė 4c (mokyt. N.Gudavičienė). Konkursui mokinius ruošė dailės būrelio mokytoja Nida Gudavičienė.