2018 8 gegužės
Konkursai

2018-04-27 d. pradinių klasių mokiniai Katryna Škutovaitė 1a (mokyt. L. Čikeliovienė), Darija Mažonaitė 2a (mokyt. Z.Savickienė), Eivė Baltrušaitytė 2 b (mokyt. B.Savickienė), Augustė Borusevičiūtė 3b (mokyt. R.Daugėnienė) , Augustė Lukšaitė 4c, Rokas Juodpusis 4c, Brigita Raudonytė 4c, Vilija Zvėgaitė 4c (mokyt. N.Gudavičienė) dalyvavo kasmetiniame rajoniniame kūrybinių darbų konkurse „Gamtos bičiuliai“, kuris vyko Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje.
Laureatais tapo: Katryna Škutovaitė 1a (mokyt. L. Čikeliovienė), Augustė Borusevičiūtė 3b (mokyt. R.Daugėnienė), Augustė Lukšaitė 4c,Vilija Zvėgaitė 4c (mokyt. N.Gudavičienė). Konkursui mokinius ruošė dailės būrelio mokytoja Nida Gudavičienė.

22 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien