Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2023 13 lapkričio
Veiklos

„Dirbtinio intelekto iššūkiai mokyklai“

Lapkričio 9–10 d. Kalnėnų progimnazijos komanda dalyvavo XXVII-oje Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo (LIMK) konferencijoje „Dirbtinio intelekto iššūkiai mokyklai“. Joje nagrinėti svarbiausi klausimai, susiję su dirbtinio intelekto (DI) naudojimu mokykloje.

Konferencijoje kalbėta apie DI panaudojimo galimybes gerinant mokymo(si) procesą (individualizuotą mokymąsi, mokinių pažangos stebėjimą ir kitus aspektus). Gerąja patirtimi dalinosi ir savo mokyklas pristatė Kauno r. ugdymo įstaigos: Garliavos Jonučių progimnazija, Zapyškio pagrindinė mokykla, Kačerginės daugiafunkcinis centras-pradinė mokykla, VDU Ugnės Karvelis gimnazija, Garliavos Juozo Lukšos gimnazija.

Dėkojame LIMK ir visiems konferencijos dalyviams už įkvepiančią patirtį. Tikimės, kad gauta informacija ir įžvalgos padės tobulinti ugdymo(si) procesą ir užtikrinti, kad mūsų mokiniai gautų kokybišką švietimą, kurį galime suteikti naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis.20 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien