2023 30 kovo
Veiklos

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko  rajoninė  metodinė-praktinė konferencija „LIEJASI SPALVOS“, skirta mūsų žemiečio, dailininko akvarelisto, Česlovo Kontrimo kūrybai paminėti, akvarelės technikai populiarinti. Tradicinės akvarelės raiškos ir šiandieninių akvarelės  technikų įvairovės pažinimas ir praktinis pritaikymas suteikė mokiniams didesnes galimybes kūrybinei raiškai ir  padėjo geriau pažinti Mažeikių krašto gamtovaizdį per Kontrimo Česlovo kūrybą. Mokiniai galėjo  kūrybiškai išbandyti akvarelės galimybes, bendradarbiaujant komandoje.

Renginyje dalyvavo 9 Mažeikių rajono švietimo įstaigos.  Mūsų mokyklą atstovavo 6-okų komanda: Emilija Preibytė (6d kl.), Karilė Brazdauskaitė (6d kl.), Eimilė Zubavičiūtė (6d kl.), Klaudija Pleinytė (6c kl.), Kristupas Kašėta (6c kl.), Auksė Balčiūnaitė (6b kl.), dailės mokytoja Raminta Lupeikienė.