2019 28 spalio

Spalio 28 dieną labai gerai besimokantys 3-4 klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Net lietus vaikams nesugadino geros nuotaikos. Važiuodami mokiniai klausėsi mokytojos Birutės Savickienės įdomių pasakojimų apie Neringos miestą, sužinojo jo atsiradimo istoriją. Nidoje mokiniai grožėjosi pustoma Parnidžio smėlio  kopa, aplankė bronzinę skulptūrą, pastatytą  dainų autoriui ir atlikėjui Vytautui  Kernagiui  atminti. Be to, vaikai pamatė Naglių gamtinio rezervato pažintinį taką, Raganų kalną Juodkrantėje, stebėjo didžiųjų kormoranų bei pilkųjų garnių kolonijų perėjimo vietą. Kolonijos pakraštyje įrengtoje stebėjimo aikštelėje mokiniai turėjo puikią galimybę iš arčiau pažvelgti į šių sparnuočių gyvenimą. Iš įdomios ir turiningos kelionės mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.

129 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien