2022 2 birželio
Birželio 2 dieną 1a ir 2a klasių mokiniai lankėsi Kretingoje. Šio miesto muziejuje pirmokai dalyvavo įdomioje edukacijoje „Natūralaus muilo gamyba“. Jie ne tik sužinojo, kaip be cheminių medžiagų pasigaminti muilą, bet patys tokį pasigamino. Antrokai skanavo savo sukurtų saldainių edukacijoje „Kretingos dvaro saldaininė“ ir sužinojo, kad saldainiai gali būti „sveikesni“, juos dažant natūraliais dažais. Po to mokiniai apsilankė pačiame muziejuje ir susipažino, kaip senovėje gyveno lietuviai, kaip šventė įvairias šventes.
Grįždami namo, mokiniai aplankė patį didžiausią Lietuvos riedulį Barstyčių (Puokės) akmenį. Vaikai nesitikėjo išvysti tokio dydžio akmenį. Jie ne tik „matavosi“, kiek akmuo didesnis už juos, bet ir užlipo ant galiūno pasidairyti po apylinkę.
Smagi kelionė visiems labai patiko.