Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2024 5 kovo
Veiklos

Kovo 4 d. švenčiame šv. Kazimiero, pirmojo Lietuvos globėjo, iškilmę, kuri XIX a. peraugo į mugę. Tad ir šiais metais kovo 4 d. Kalnėnų progimnaziją užliejo šurmuliuojanti, tradicine jau  tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Svečiai ir pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo ir tautodailės kūrinių bei suvenyrų. Buvo prekiaujama papuošalais iš karoliukų, vilnos, vaško gaminiais, popieriaus lankstiniais, molio darbeliais. O smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų, keksiukų ir kitų kepinių, net apsilankyti jaukiai įsikūrusiose kavinukėse. Pačių azartiškiausių pirkėjų laukė loterija be pralaimėjimo.

Esame labai dėkingi mokinių tėveliams ir mugės organizatoriams, kurie padėjo pasiruošti šiai nuostabiai šventei. Malonu, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.49 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien