Mažeikių Kalnėnų progimnazija

2023 9 spalio
Veiklos

Spalio 2 dieną 4b ir 3c klasės mokiniai vyko į Akmenės rajone esantį Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą (mokytojos Zina Brazienė ir Jūratė Lupeikienė). Rezervato lankytojų centre vaikai galėjo susipažinti su įrengta gamtine ekspozicija, kurioje virtualiai pakeliavo po pelkę, mišką bei susipažino su saugomomis gamtinėmis vertybėmis. Po virtualios edukacijos prasidėjo tikrasis Kamanų aukštapelkės ir ją supančio miško su reta augalija bei gyvūnija pažinimas. Daug puikių emocijų mokiniai patyrė kopdami į 30 m aukščio apžvalgos bokštą bei lakstydami basomis po pelkių klampynę. Pojūčių tikrai netrūko!

„Kamanos yra vienas iš nedaugelio ne tik Lietuvos, bet ir Europoje dar mažai kultūros paliestas gamtos kampelis, išsaugojęs savo prigimties primityvumą“.

Kazys Brundza, 1937

149 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien