2022 8 birželio
Veiklos

Birželio 8-osios vakarą Kalnėnų progimnazijoje vyko tradicinė pasiekimų šventė „Kalnėnų spindulys“. Gausiai susirinkusius dalyvius sveikino progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė, LR Seimo narės Laimos Nagienės patarėja Miranda Grigonienė, Mažeikių šventojo Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas, Mažeikių sav. švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Viktoras Bugnevičius, progimnazijos tėvų komiteto pirmininkė Daiva Vitkauskienė.

Renginyje apdovanoti geriausiai besimokantys mokiniai, olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojai.

1–4 kl. koncentre už labai gerą mokymąsi apdovanoti 57 mokiniai, 5–8 kl. koncentre – 36 mokiniai, iš jų – 5 mokiniai už puikų mokymąsi.

1–4 kl. koncentre už puikius pasiekimus konkursuose ir olimpiadose apdovanota 18 mokinių, 5–8 kl. koncentre – 47 mokiniai.

54 (5–8 kl.) mokiniai tapo „100 dešimtukų“ klubo nariais, 2 mokiniai – „200 dešimtukų“ klubo nariais, t. y. per metus surinko atitinkamą skaičių dešimtukų.

Mieli Mokiniai, Tėveliai, Mokytojai, dėkojame už Kalnėnų progimnazijos vardo garsinimą!

(Nuotraukos ruošiamos)