2023 16 gegužės

KAIP VEIKIA ELEKTRINIAI PRIETAISAI?

2a klasės mokiniai (mokytoja Lina Čikeliovienė) atliko STEAM veiklą „Kaip veikia elektriniai prietaisai?“. Mokiniai aiškinosi, kokius elektrinius prietaisus turi namuose, mato klasėje, pakartojo saugaus elgesio taisykles. Sužinojo, kokios energijos reikia, kad jie veiktų. Pamokoje svečiavosi ir elektriko darbo patirtimi dalinosi Marko tėvelis. Jis mokė vaikus naudojant plastikinį strypelį ir vilnos audeklą išgauti elektrą. Supažindino su prietaisu, kuriuo matuojamas elektros srovės stiprumas. Antrokai net jungė elektros grandines. Teigiamos emocijos lydėjo visos pamokos metu. Veiklos pabaigoje mokiniai aptarė, kad elektrinius prietaisus reikia naudoti saugiai, nes elektra yra pavojinga ir net mirtina.

Ačiū Marko tėčiui už įdomią veiklą, o mokytojai už iniciatyvą.