2022 5 balandžio

Kovo 28–31 d. 2a klasės (mokytoja Zita Savickienė), 2b klasės (Zina Brazienė), 2c klasės (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 3a klasės (mokytoja Dalia Senkuvienė), 3b klasės (mokytoja Dalia Šiaulienė), 3c klasės (mokytoja Rasa Daugėnienė), 3d klasės (mokytoja Daiva Lukšaitė-Januškienė), 4b klasės (mokytoja Vida Daugėnienė), 4c klasės (mokytoja Nida Gudavičienė), 4d klasės (mokytoja Rima Kasputienė) mokiniai  dalyvavo nuotolinėje įdomiojoje pamokojeKaip elgiuos? Ogi tvariai!“. Nuotolinėje pamokoje mokinių laukė įdomūs Herojai ir pašnekovai. Mokiniai sužinojo apie besaikio vartojimo pasekmes, klimato kaitą, atsakingą ūkininkavimą,  pagalbą ir bendrystę su gamta ir ekologija. Visiems buvo  labai įdomu.