2020 12 vasario
Veiklos

Vasario 7-8 dienomis  Viekšnių gimnazijoje vyko naktinė jaunųjų šaulių stovykla.  Stovykloje dalyvavo jaunųjų šaulių būriai iš Viekšnių, Telšių, Kalnėnų, Sedos, Gabijos, Tirkšlių ir Židikų mokyklų. Iš viso susirinko daugiau nei 150 jaunųjų šaulių ir jų vadų. Vyko šaudymo, virvės traukimo, tinklinio, šališkos estafetės rungtys, komandoms reikėjo įveikti pabėgimo kambarius. Kalnėnų progimnazijos jaunieji šauliai kovojo su gimnazijos mokyklų komandomis. Rezultatai puikūs, nors buvome mažiausi iš visų – atstovavome vienintelei  progimnazijai. Antra vieta iškovota šaudymo rungtyje, trečia vieta –  virvės traukime. Iš Kalnėnų būrio  dalyvavo net  23 šauliai.

Po varžybų vyko  diskoteka. Grįžome puikios nuotaikos, patyrę smagių akimirkų ir įspūdžių.