2019 25 lapkričio

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ 2019

Konkurso „Bebras“ tikslas – atskleisti mokiniams informatikos mokslo grožį, patraukti dėmesį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, jų platesniu panaudojimu ir pritaikymu savo kasdienėms veikloms. Lapkričio 4-15 dienomis mūsų mokyklos 1-8 klasių mokiniai dalyvavo visoje respublikoje vykstančiame IT konkurse „Bebras“.
Šių metų mokinių pasiekimai:
Į geriausių respublikoje 50-tuką pateko 2b klasės mokinys Mangirdas Mažūna užėmęs 42 vietą (mokytoja Vida Daugėnienė) ir 3d klasės mokinė Gabija Griniūtė užėmusi 21 vietą (mokytoja Jolanta Budrienė).

Užimtos vietos rajone
1 klasės mokiniai
Faustas Jogminas – 1 vieta ir Vilius Vitkauskas – 2 vieta, mokytoja Rasa Daugėnienė.
2 klasės mokiniai
Mangirdas Mažūna – 1 vieta, mokytoja Vida Daugėnienė.
3 klasės mokiniai
Gabija Griniūtė – 1 vieta ir Salomėja Pocevičiūtė – 2 vieta, mokytoja Jolanta Budrienė, Tajus Gurevičius – 3 vieta, mokytoja Regina Jazdauskienė.
4 klasės mokinė Eivė Baltrušaitytė – 3 vieta, mokytoja Birutė Savickienė.
5 klasės mokiniai
Devinas Raudys – 2 vieta ir Danielius Švažas – 3 vieta, mokytoja Vlada Jaroščukienė.
6 klasės mokiniai
Kristupas Gabalis – 1 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė, Gytis Burnickas – 2 vieta, mokytoja Vlada Jaroščukienė, Gediminas Kačinskas – 3 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė.
7 klasės mokiniai
Justinas Jucius – 1 vieta, Dominykas Zubavičius – 2 vieta, Ugnius Vaitkus – 3 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė.
8 klasės mokinys Vykintas Liachovas – 2 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė
Sveikiname ir dėkojame VISIEMS mokiniams, kurie dalyvavo konkurse!

204 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien