2020 5 spalio
Veiklos

Ši diena mokykloje yra tradicinė. Metai buvo skirti graužikus auginantiems mokiniams ir jų augintiniams. Deja, sudėtinga situacija dėl  koronaviruso pakoregavo veiklas. Mokiniai negalėjo susinešti augintinių į mokyklą, bet projektą apie graužikus atliko ir pristatė mokyklos televizoriuose.  Buvo primintos  5 gyvūnų laisvės. Pasirodo, 15  proc. mokinių augina graužikus. Populiariausias tarp augintinių –  graužikas žinduolis, kiškinių būrio atstovas – triušis. Mokiniai augina 7 graužikų rūšis.

1–2 klasių  mokiniai piešė piešinius, kuriuose matėsi ne tik augintinis, bet ir meilė jam. 3–4 klasių mokiniai kūrė knygas apie savo augintinius. Knygutės eksponuojamos mokyklos bibliotekoje ir džiugins ne vieną jos lankytoją.