2019 9 kovo
Veiklos

2019 metų kovo 8 dieną Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko ugdymosi diena „Gimtojo krašto pažinimas“.
Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su 1918 m. Vasario 16-osios ir 1990 m. Kovo 11-osios įvykiais, bet ir džiugiai bei išradingai paminėti šią svarbią dieną.
Mokiniai per netradicines pamokas sužinojo apie Lietuvos istoriją, kultūrą, tradicijas, vertybes, ugdė tautinę savimonę ir pilietiškumą. Savo pačių pagamintomis vėliavėlėmis mokiniai papuošė prie mokyklos augančius medžius ir tuo pradžiugino visus mažeikiškius.
Aktų salėje vyko Kovo 11- osios minėjimas. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė linkėdama gražios šventės tiek mokykloje, tiek šeimose. Po gražių šokių, dainų ir eilėraščių įvyko mokyklos Prezidento inauguracija.7d klasės mokinė Austėja Kuprytė perskaitė priesaiką ir pasižadėjo dirbti vardan mokyklos gerovės.
Jautriai ir gražiai apie Austėją kalbėjo pirmoji mokytoja Z.Savickienė, auklėtoja V. Liupšienė ir mergaitės mama Jurgita.
Pasisotinę dvasiniu ir protiniu penu, žvarbią dieną sušilę bendruomenėje, išsiskirstėme.