2021 21 gruodžio
Informacija

Gruodžio 20 d. 8c kl. mokytojos Olgos Pileckienės pogrupyje vyko anglų kalbos pamoka kitaip. Pamokos tema – „Face-to-face with America“ („Amerika iš arti“). Joje dalyvavo Mažeikių M. Račkausko gimnazijos anglų kalbos mokytoja Rita Meškienė ir svečias iš Jungtinių Amerikos Valstijų Louis Higuera, šiuo metu pagal „Fulbright“ programą gimnazijoje dirbantis mokytojo padėjėju.

Pamokos tikslas – gyvai bendraujant su žmogumi, kurio gimtoji kalba yra anglų, labiau susidomėti šia kalba, suvokti savo kultūrinę tapatybę, praplėsti žinias apie Ameriką. Mokiniai klausėsi įdomių pasakojimų apie Ameriką ir asmeninę Lous’o patirtį. Svečias rodė skaidres, pokalbį organizavo taip, kad mokiniai būtų aktyvūs jo dalyviai: bendrautų, užduotų klausimus. Po pamokos svečiai apžiūrėjo progimnazijos edukacines erdves, džiaugėsi gražiai papuoštomis klasėmis, svetingumu ir vaikų gebėjimu bendrauti angliškai.