2020 16 rugsėjo
Pasiekimai

Didžiausias mokytojo pasiekimas yra sugebėjimas pažadinti mokinio kūrybiškumą ir žingeidumą.  (Albertas Einšteinas)

Džiaugiamės, kad Mažeikių Kalnėnų progimnazija ta vieta, kur visiems gera augti, stiebtis, mokytis, tobulėti, bendrauti ir bendradarbiauti.

Kalnėnų progimnazija didžiuojasi buvusiais savo mokiniais Benu Budriu, Deimante Dukalskyte, Roku Jagminu, Roku Lemežiu, Nedu Juciu. Šie Mažeikių Gabijos abiturientai puikiai išlaikė 2020 metais valstybinius brandos egzaminus. Jų atestatuose – šimtukai iš lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, fizikos, matematikos ir informacinių technologijų.

Linkime jiems tapti dideliais žmonėmis, būti atvirais ieškojimui, atradimui, pasauliui.

Didžiuojamės savo mokytojais, dėkojame jiems, kad bendradarbiaudami pasiekia puikių rezultatų ir užtikrina kokybišką ugdymą 1-8 klasėse.