2020 19 gegužės

Gerbiami tėveliai!

Žurnale „Reitingai“ (2020 m. Nr. 1) paskelbtos kokybiškiausios švietimo įstaigos, tarp kurių nėra mūsų progimnazijos. Paaiškiname, kodėl taip yra.
Šiemet pagal 4 klasių mokinių 2019 m. pavasarį vykusio NMPP rezultatus buvo vertintos tik pradinės mokyklos ir progimnazijos. Tuo metu mūsų mokykla buvo pagrindinė mokykla, todėl žurnalas duomenų apie mūsų mokinių rezultatus nerinko.
Pagrindinių mokyklų reitinge mūsų progimnazijos taip pat nėra, nes mokyklos buvo vertintos pagal 10 klasių mokinių 2019 m. PUPP rezultatus, o mūsų mokykloje 10 klasių mokinių nuo 2018 m. jau nebėra. Būtent mokyklos statuso pasikeitimas ir lėmė tai, kad mūsų mokykla nėra paminėta šiame žurnale. Kitais metais ieškokite mūsų žurnale „Reitingai“ tarp visų Lietuvos progimnazijų.
Progimnazijos administracija