Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2018 5 birželio
Informacija

Gegužės 30 dieną Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko civilinės saugos pratybos. Mokymų tikslas – praktiškai atlikti moksleivių ir personalo evakuaciją iš mokyklos patalpų, imitacinio gaisro gesinimas, naudojantis gesintuvu.

Suskambėjęs įspėjamasis pavojaus signalas pranešė visiems apie evakuacijos pradžią. Visi mokyklos mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai organizuotai išėjo iš pastato ir susirinko nurodytoje vietoje – mokyklos sporto aikštės teritorijoje . Šios pratybos parodė, jog mokyklos bendruomenė, kilus pavojui, geba tiksliai vykdyti nurodymus, veikia vieningai ir saugiai.
Atlikus evakuaciją įvyko pratybų bei atliktų veiksmų aptarimas. Pratybas stebėjo ir vertino mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė ir Mažeikių r. administracijos  viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas civilinei saugai          Antanas Murauskas.
Pratybos  atnešė naudos ne tik mokiniams, bet ir visam mokyklos personalui, dar kartą primindamos visiems, kaip reikia elgtis evakuacijos metu ir kaip naudotis gaisro gesinimo priemonėmis.
Mokykloje organizuotose pratybose dalyvavo  872 moksleiviai ir darbuotojai.

Atsakinga už civilinę saugą Loreta Bergmanienė

155 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien