2019 18 kovo

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2019
2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kviečia visuomenę įvairiomis veiklomis ir idėjomis sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir siūlyti būdus bei priemones, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.
Mokykloje visą mėnesį vyksta suplanuotos veiklos mokiniams: vedamos klasės valandėlės patyčių prevencijos tema, organizuojamas mokinių užimtumas pertraukų metu, mokiniai kartu su mokytojais kuria draugystės atvirukus, lankstinukus, skirtukus knygai, kuriuos dovanos draugui, vaidina situacijas ir jas aptaria, žiūri filmus prieš patyčias ir juos aptaria, mokosi sakyti komplimentus bei organizuoja staigmenas ir draugiškus susitikimus su kitų klasių mokiniais. Mokyklos psichologė ir socialinės pedagogės veda individualius pokalbius su mokiniais bei klasės valandėles patyčių prevencijos tema.
Stengiamės gyventi pagal OLWEUS projekto šūkį „Nesityčiok iš kitų ir turėsi daug draugų“.