2020 1 spalio

Spalio 1 diena – pasaulinė atvirlaiškių diena, kurią paminėjo Kalnėnų progimnazijos 3b, 4d, 5d, 6a ir 7a klasės mokiniai.  Šiai datai paminėti  idėją pasiūlė buvusi mažeikiškė Dovilė Buivydaitė–Valiūnė. Ji atrado Atvirukų mainų projektą (angl. Postcrossing, www.postcrossing.com). Kas tas Postcrossing‘as? Atvirukų mainų projektas (angl. Postcrossing) sugalvotas dar 2005 metais Portugalijoje. Jo įkūrėjas – Paulo Magalhães dievino gauti atvirlaiškius iš savo šeimos bei draugų, gyvenančių plačiame pasaulyje. Šiuo metu projektas vienija beveik 800 tūkstančių žmonių iš 206 šalių, o per visą gyvavimo istoriją buvo gauta beveik 60 milijonų atvirlaiškių. Graži idėja, kai atvirlaiškiai keliauja visą parą aplink visą pasaulį! Kalnėnų progimnazijos mokiniai rašė palinkėjimus artimiesiems, dėkojo už pagalbą, džiaugėsi draugyste ir prisiminė adreso rašymo taisykles. Dėkojame Dovilei ir džiaugiamės mažais darbais, kurie suteikia  gerų emocijų.

124 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien