Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2020 23 gruodžio

Mažeikių rajono savivaldybė su užsienio partneriais iš Norvegijos, Estijos ir Ukrainos pradėjo 3 metų projektą, kurio tikslas – gerinti atliekų tvarkymą, remiantis žiedinės ekonomikos principais. Mažeikių rajono savivaldybė yra šio projekto vykdančioji partnerė, todėl numatoma nemažai veiklos, į kurią siekiama įtraukti ne tik aplinkosaugos specialistus, bet ir rajono moksleivius bei gyventojus. Lapkričio mėnesį buvo vykdomos apklausos „Atliekų surinkimas ir perdirbimas“, iš mokyklų nugalėtoja tapo  Kalnėnų progimnazija.

Nugalėtoja „aktyviausių klasių“ kategorijoje yra Kalnėnų progimnazijos 8a klasė.

Dėkojame biologijos mokytojai Jūratei Fridrikienei, chemijos mokytojai Snieguolei Vitkevičienei, geografijos mokytojai Dianai Baranovienei, pradinių klasių mokytojoms Jolantai Budrienei ir Larisai Rimiškienei už pagalbą organizuojant apklausą.

Projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ individualaus prizo laimėtojas Mažeikių rajono savivaldybės „Facebook“ platformoje, tiesioginės transliacijos metu, išrinktas 4d kl. mokinys Domantas Liaučius. Sveikinimai mokytojai Jolantai ir Domantui.

56 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien