2023 15 gegužės

Tik atsakingai gyvendami, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą mums bei ateities kartoms.

Balandžio 27 dieną 5–8 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame „Atliekų kultūros“ egzamine, kurio tikslas – padėti geriau suprasti atliekų surinkimo ir tvarkymo sistemą, tvarumą, išmokti dar geriau rūšiuoti, sužinoti, kur nukeliauja nebenaudojami daiktai.

Egzamine galėjo dalyvauti visi norintieji, o rezultatai puikūs. Net devyniolika 5–8 klasių mokinių laimėjo diplomus.

Labiausiai pasisekė mūsų progimnazijos penktokams Linui Butai (5a kl.) ir Gabrielei Letukytei (5b kl.). Jų žinios įvertintos EKSPERTO diplomu. Surinko >17/20 taškų.

Darija Urbonaitė (8a kl.), Danielius Švažas (8b kl.), Goda Grikštaitė (8d kl.), Ieva Urbonaitė (6a kl.), Simonas Lukoševičius (6b kl.), Adriana Milytė (5c kl.), 5b klasės mokiniai: Juana Joniuškytė, Emilija Petraitytė, Pijus Damulis, Emilis Borusevičius, Dovydas Tiškus, Rimvydas Mockus, apdovanoti ŽINOVO diplomais. Surinko 13–15/20 taškų.

Viktorija Šeputytė (5a kl.), Aistis Zdramavičius (5a kl.), Gvidas Ribinskis (6a kl.), Kajus Balanas (6a kl.), Judrė Šaulytė pelnė PAŽENGUSIOJO diplomus. Surinko11–13/20 taškų.

Mokytojos: Snieguolė, Jūratė, Danutė, dėkoja visiems, dalyvavusiems „Atliekų kultūros“ egzamine, ir tikisi, kad šios žinios bus pritaikytos praktikoje.