2023 1 balandžio

Kalnėnų progimnazijoje vyko mokytojos Nidos Gudavičienės organizuota pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Aš myliu gamtą…“. Iš viso jame dalyvavo 28 pradinių klasių mokiniai. Laureatais tapo devyni pradinių klasių mokiniai: 4c klasės mokinė Arijana Joneikytė (mokytoja Rasa Daugėnienė), 1c klasės mokinė Viltė Vilkauskaitė (mokytoja Nida Gudavičienė), 1d klasės mokinė Milda Žiburtovičiūtė (mokytoja Rima Kasputienė), 2a klasės mokinės Adrija Palabinskaitė ir Ariana Marija Tulauskaitė (mokytoja Lina Čikeliovienė), 3a klasės mokinys Aironas Ročys (mokytoja Zita Savickienė), 3c klasės mokinė Liepa Alčauskaitė (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 4a klasės mokinė Akvilė Jagminaitė (mokytoja Dalia Senkuvienė), 4b klasės mokinė Emilija Riaukaitė (mokytoja Dalia Šiaulienė).

Sveikiname konkurso nugalėtojus, jų mokytojas ir dėkojame už iniciatyvą!