2022 30 lapkričio
Veiklos

Lapkričio 30 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Lupeikienė) dalyvavo nuotolinėje edukacinėje pamokėlėje „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“. Moksleiviai susipažino su pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki tikrų metalinių monetų, popierinių banknotų ir net kredito kortelių. Išklausę edukaciją, mokiniai gebėjo atsakyti į klausimus: Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigėliai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Taip pat, derėdamiesi improvizuotame turguje, galėjo įsigyti vertingų Pinigų muziejaus „prekių“. Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos banko Pinigų muziejaus darbuotojui Tomui Grėliui už labai įdomią ir įtraukiančią pamoką.