2019 19 birželio
Veiklos

Birželio 18 dieną Renavo dvare vyko ypatinga šventė – buvo apdovanojami respublikinių ir regioninių olimpiadų, konkursų laimėtojai bei jų mokytojai. Mažeikių mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Lietuvos Respublikos Seimo narių Kęstučio Bartkevičiaus bei Valiaus Ąžuolo padėjėjai-sekretoriai Česlovas Čyžas ir Reda Šiaulienė dėkojo susirinkusiesiems už rajono vardo garsinimą, ragino siekti naujų laimėjimų.

Padėkos raštai buvo įteikti penkiems mūsų mokyklos mokiniams: Haroldui Pogojui, Rokui Slančiauskui, Nedui Šarmanauskui, Beatričei Balzerytei, Vaivai Margelytei, mokytojoms: Dianai Baranovienei, Jūratei Fridrikienei, Daivai Misevičienei, mokyklos direktorei Reginai Arbatauskienei.