2017 5 gruodžio
Veiklos

Metai sutirpo lyg  žvakė. Atėjo gražus, prasmingas, ramybę nešantis metas – adventas… Prasidėjęs adventas atneša dvasinės šilumos į mūsų gyvenimus. Visus džiugina ne tik artėjančios šventės, bet ir pats jų laukimas.

O kad laukimas būtų džiugus, savo mokykloje stengiamės susikurti jaukią ir šiltą aplinką. Turbūt nė vienas neįsivaizduojame advento be pagrindinio jo simbolio – vainiko, o Kalėdų – be kalėdinės eglutės.

Neįprastas penktadienio rytas. Lauke skamba muzika, linksmi šurmuliuoja mokiniai ir mokytojai. Ir štai – trys, du, vienas – Kalėdų eglutė įžiebta.

Kad kiekvienas pajustų artėjančių švenčių dvasią, buvo pasiūlyta puiki idėja – mokyklos bendruomenei nusipinti advento vainiką. Pajutome bendrystę, nuoširdų susitelkimą, dvasinę šilumą.  O antradienį ant pačių bendruomenės narių nupinto advento vainiko tradiciškai uždegėme pirmąją advento žvakelę.

Režisierės D. Gedvilienės atliekama giesmė „Ave Maria“, vaikų adventiniai sveikinimai ir nuoširdžios giesmelės suvirpino visų širdis ir pripildė jas šventinio laukimo. Kunigas K. Jaraminas pasveikino su prasidėjusiu adventu, primindamas šio laikotarpio prasmę.  Direktorė R. Arbatauskienė linkėjo šilumos, ramybės, vilties bei prasmingo švenčių laukimo.

255 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien