2021 7 gegužės
100 dešimtukų klubas

2020–2021 m. m. „100 dešimtukų klubas“

Džiaugiamės  ir sveikiname 7c klasės mokinę Sofi Saloum, kuri  įsijungė į  „ 100 dešimtukų klubo” gretas ir sutiko papasakoti savąją sėkmės istoriją.

Sofi  sėkmės istorija

Mokslo paskirtis – paversti veidrodžius langais. Aš nesakyčiau, kad esu pati protingiausia, ne, nes kievienas žmogus, kaip ir aš, turi kur tobulėti. Manyje daug veidrodžių, kuriuos turiu paversti langais, bet šiandien galiu pasakyti, kad dar vieną langą pravėriau, juk surinkau 100 dešimtukų. Manęs laukia ilgas kelias, bet aš neskubu gyventi, noriu, kad po daugelio metų, prisiminusi  šias dienas, nesigailėčiau nė vienu savo sprendimu, džiaugčiaus savo gyvenimu ir sakyčiau, kad, norėčiau iš naujo pergyventi šį gyvenimo etapą, nes jis man patiko. Todėl stengiuosi mokytis dėl savęs, ne dėl kitų.

118 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien