2021 30 kovo

2021 m. vasario 23 dieną mūsų mokyklos 5-ų klasių mokiniai dalyvavo MoksloLab 2021 matematikos olimpiadoje.

Finale mokyklai atstovaus šie mokiniai:

5a klasės mokiniai: Saulė Bakytė, Ieva Bartušytė, Austėja Kučkaitė, Darija Mažonaitė, Rasa Mikužytė, Ugnė Petrulevičiūtė, Gražvydas Plaipa, Paulina Pusvaškytė, Pijus Vitkevičius (mokytoja G. Vaizgielienė).

5b klasės mokiniai: Eivė Baltrušaitytė, Viltautas Budrys, Thomas-Vincent Bauer, Tautvydas Bigaila, Ąžuolas Januška, Rytis Paulauskas, Armandas Rindeikis, Vytaute Valantinaitė (mokytoja V. Jaroščukienė).

5c klasės mokiniai: Justas Razanovas, Tadas Pocius, Deividas Jucius, Nojus Vaišvilas, Kristupas Razanovas, Aistė Dikčiūtė  (mokytoja J. Galminienė).

5d mokiniai: Martynas Šaulys, Emilija Narmontaitė, Arestas Kontrimas, Ernesta Antanavičiūtė, Domantas Martinaitis, Gvidas Vilimas  (mokytoja J. Galminienė).

Sveikiname ir linkime sėkmės!