2022 28 lapkričio

Lapkričio 28 d. 3a klasės (mokytoja Zita Savickienė) mokiniai lankėsi Mažeikių r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir dalyvavo užsiėmime „Detalė + Detalė = Robotas“. Moksleiviai turėjo galimybę išbandyti inžinierinius Fishertechnik ir robotikos (Mindstorm EV3, Lego WeDo 2.0 education) konstruktorius, aptarti jų veikimo principus ir galimybes. Taip pat mokiniai pamatė Mindstorm EV3 modelį – „roboto ranką“ ir ją išbandė. Trečiokai pasijuto tikrais inžinieriais, nes turėjo galimybę savo rankomis sukonstruoti robotus ir juos užprogramuoti, kad atliktų tam tikrus veiksmus. Kiek džiaugsmo buvo, kai sukonstruoti robotai pradėjo judėti! Mokiniai surengė jų lenktynes. Dirbdami komandoje, bendradarbiaudami mokiniai patyrė atradimo džiaugsmą, mokėsi įveikti sunkumus. Ačiū bibliotekos darbuotojoms Ingridai ir Aušrai už įdomų užsiėmimą.

254 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien