Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2021 18 sausio
100 dešimtukų klubas

2020–2021 m. m. „100 dešimtukų klubas“

Nuotolinis mokymas tapo lyg pasakos motyvo vertu veiksmu, kai Mažasis princas bandė prisijaukinti lapę. Šiais mokslo metais karantinas ir vėl pažėrė įvairių iššūkių, bet Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokiniai kūrybingai ir lanksčiai prisitaikė prie naujų karantino reikalavimų ir kasryt su atgimstančiu žingeidumu kibo į mokslus.

Tad šiemet ir vėl tęsiame „100 dešimtuko klubo“ tradiciją ir sveikiname IGNĄ JAGMINĄ, 6a klasės mokinį, kuris sausio 14 dieną tapo  pirmuoju mokiniu mokykloje, surinkusiu 100 dešimtukų.

Igno sėkmės istorija

Sėkmė susideda iš kelių labai svarbių dalių: puikių kelionių, nepakartojamo originalumo, mokėjimo įgyvendinti savo siekius. Man svarbu smalsiai tyrinėti save ir pasaulį, pastebėti naujas galimybes augti ir tobulėti, todėl mokausi visada kruopščiai, labai patinka eksperimentuoti, stebėti… Juk taip smagu sekti istorijos pėdsakais, nerti į geografijos gelmes, pažinti kitų tautų kultūras, mokytis kalbų, paliesiančių kito žmogaus sielą.

Mokydamasis ieškau bei atrandu tai, kas džiugina širdį. Kūrybiškai ir su džiaugsmu įveikiu iššūkius, vertinu ir mėgaujuosi rezultatais, bent žingsneliu priartinančiais prie tikrojo širdies džiugesio – puikaus mokymosi bei turiningo laisvalaikio praleidimo, nes tai daro mane LAIMINGU!

 

 

121 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien