2021 11 vasario
100 dešimtukų klubas

2020–2021 m. m. „100 dešimtukų klubas“

Sveikiname 6b klasės mokinę ELIJĄ MIKULSKYTĘ, vasario 11 dieną surinkusią 100 dešimtukų.

Elijos sėkmės istorija

Tikriausiai norėtumėte išgirsti sėkmės paslaptį? Deja, turiu nuvilti jokios paslapties nėra, reikia tiesiog mokytis, mokytis, mokytis. Daug dirbti, siekti savo užsibrėžto tikslo, mylėti save, priimti mokytojų perduotas žinias. Nepavykus nenusivilti ir toliau tikėti savimi.

Vienas didžiausių mano pomėgių – sportiniai šokiai. Tai irgi savotiškas mokslas, ne vien žingsnių darymas ir šokių vadovo nurodymų vykdymas. Čia prireikia matematinio tikslumo: kai darai suktuką, turi žinoti, kokiu laipsniu pasukti kojas.

Man patinka visos pamokos. Norėčiau labai gerai viską išmokti ir pritaikyti gyvenime, bet yra vienas didelis BET – man ne viskas taip gerai sekasi, kaip norėčiau. Sunkiausiai sekasi kalbos, o geriausiai – geografija ir istorija.

Šį pasakojimą norėčiau pabaigti žodžiu AČIŪ. Ačiū mokytojams, kurie prisideda prie mano žinių bagažo turtinimo ir gerų mokymosi rezultatų.