2022 16 gruodžio

6c kl. mokiniai su klasės vadove Daiva Valante aplankė Šiaulius. Miesto viešosios bibliotekos Komiksų centre domėjosi komiksų žanrų įvairovę skirtingose šalyse, jų istorija, pirmaisiais komiksais, kūrė savus siužetinius piešinius ir išbandė profesionalią piešimo įrangą.

Šiaulių istorijos muziejuje moksleiviai supažindinti su įvairių laikotarpių keramikos tradicijomis. Taikydami virvelinę techniką jaunuoliai lipdė molinius puodus.

Angelų muziejuje mokiniai supažindinti su šv. Kalėdų tradicijomis Lietuvoje, advento papročiais, eglutės puošimo tendencijomis nuo seniausių laikų iki šių dienų. Pasinaudodami įgytomis žiniomis ir pateiktomis medžiagomis, mokiniai pasigamino eglutės žaisliuką – angeliuką.

„Rūtos“ šokolado muziejuje šeštokai sužinojo šokolado atsiradimo istoriją, pasigamino savo šokoladinius saldainius.

Itin turininga ir įsimintina diena!