2023 10 vasario

Vasario 10 d. 1c klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja Nida Gudavičiene šventė pirmokų šimtadienio šventę. Į svečius iš pačios Afrikos su stebuklingu lagaminėliu atvyko drambliukas Loris. Vaikai visi kartu mankštinosi, šoko, dainavo. Pirmokai turėjo progą drambliukui Loriui pademonstruoti žinias jiems organizuotoje viktorinoje. Mokytoja Nida Gudavičienė džiaugėsi, kad per šį laikotarpį mokiniai jau perskaitė 79 knygeles ir visiems padovanojo po knygų skirtuką. Šventės pabaigoje buvo atidarytas stebuklingas drambliuko Lorio lagaminėlis. Ten… puikavosi medaliai, fiksuojantys pirmokams ypatingą – 100 dienų mokykloje – sukaktį! O kokia gi šventė be torto?! Buvo ir jis.

Mokytoja Nida su 1c klasės mokiniais dėkoja klasės tėveliams už puikias šventės akimirkas!