2021 5 gegužės
100 dešimtukų klubas

2020–2021 m. m. „100 dešimtukų klubas“

8a klasės mokinė Žemyna Marijauskaitė tapo šimtukininkų klubo nare. Sveikiname Žemyną!

Žemynos sėkmės istorija

Dauguma žmonių „mokymosi“ sąvoką supranta kaip amžiną sėdėjimą prie knygų, bet tai yra netiesa. Mokytis ar šiaip ko nors gyvenime siekti pirmiausia reikia noro ir meilės. Pati sau nekeliu labai didelių tikslų, tiesiog noriu tapti heroje pati sau, kuri nebijos būti savimi prie kitų, turės tikslų bei svajonių ir bus kažkuo išskirtinė šiame pilkame pasaulyje. Mokantis reikia suvokti, kad stengiesi dėl savęs, o ne dėl kitų ir esi pats atsakingas už savo ateitį. Mano akiratį ir pasaulėžiūrą plečia įvairūs filmai, knygos ir net draugai. Man artimieji visada kartodavo, kad nesvarbu, kokį pažymį gaunu, svarbiausia – išmokta pamoka. O mokykloje mes mokomės ne tik matematikos ar lietuvių kalbos, bet ir bendravimo, užjautimo ir meilės – meilės draugui, meilės gamtai, meilės tėvams ir gyvenimui. Gyvenime svarbiausia turėti žmonių, kurie visada stovės tavo pusėje, jei net ir suklupsi. Paprasti dalykai daro gyvenimą gražesnį, ir to visiškai pakanka.