2021 1 birželio
100 dešimtukų klubas

2020–2021 m. m. „100 dešimtukų klubas“

Kol kvepėdamos saulės ilgisi alyvos, 6a klasės mokiniai toliau džiugina savo užsibrėžtų tikslų įgyvendinimu. Šios klasės mokinė Gabrielė Liaučiūtė – „💯 dešimtukų klubo“ narė
   Gabrielės sėkmės istorija
   Surinkti 💯 dešimtukų yra nelengva užduotis, tačiau, manau, kad viskas priklauso nuo mokinio požiūrio. Aš mokymąsi suprantu ne tik kaip pareigą, bet ir kaip nesibaigiančią gyvenimo kelionę. Aš kiekvieną dieną siekiu plėsti savo supratimą ir žinias apie pasaulį, o tai mane motyvuoja pamokos metu atidžiai klausytis mokytojos aiškinimo, gilintis į naujus dalykus. Nebijau klausti, kai man kas nors neaišku, stengiuosi nepalikti jokių spragų ir mokausi iš savo klaidų. Esu atsakinga, kruopščiai ir laiku padarau namų darbus ir niekada nepalieku neatsiskaitytų darbų. Nors kelias iki 100-ojo dešimtuko atrodo tolimas ir sudėtingas, svarbiausia tikėti savimi ir suprasti, ką reiškia mokymasis.