2023 31 sausio
100 dešimtukų klubas

2022–2023 m. m. 100 dešimtukų klubas

Sakoma, kad viena kregždė – dar ne pavasaris, tačiau vienas Kalnėnų progimnazijos mokinys, skambindamas varpeliu, pranešė – jau surinkta 100 dešimtukų!  Tai pirmasis, bet ne vienintelis mokslo aukštumų siekiantis mokinys – tuojau varpelis skambės kitų labai gerai besimokančių mokinių rankose.

Šis šaunuolis – Danielius Švažas iš 8b klasės. Visi žino – aštuntoje klasėje mokytis nelengva, kiekvienas dešimtukas aukso vertės, tačiau Danielius mokosi nuosekliai nuo pat pradinių klasių, domisi visais mokomaisiais dalykais, turi savo mokymosi sistemą, kuri padeda susieti per skirtingų dalykų pamokas sužinotus faktus. Danielius yra aktyvus – mėgsta ne tik klausytis, bet ir klausti, pasitikslinti, visada turi savo nuomonę ir ją išsako.

Dabar berniuko tikslas – iki mokslo metų pabaigos surinkti 200 dešimtukų. Tikslas nelengvai pasiekiamas, bet realus, tad sėkmės tau, Danieliau!

125 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien