2021 14 gegužės
100 dešimtukų klubas

2020–2021 m. m. „100 dešimtukų klubas“

Jūs tik įsiklausykite, kaip skamba pavasario žolėje kapsintys dešimtukai. Šįkart Kalnėnų progimnazijos bendruomenę savo pasiekimais džiugina 6a klasės mokinė Aistrė Bušmaitė. Ji nuo šiandien taip pat „100 dešimtukų klubo“ narė

Aistrės sėkmės istorija

Galbūt kažkas galvoja, kad laimė, džiaugsmas, svajonės pildosi tik suplojus rankomis. Bet taip nėra, norint pasiekti rezultatą reikia pirmiausia užsibrėžti tikslą ir link jo kantriai kopti mažais, krištoliniais laipteliais. Svarbu nenuleisti rankų, mokytis iš savo padarytų klaidų… Žinoma, išmintingiausia būtų mokytis iš kitų klaidų, bet juk ne visada taip pavyksta. Bet kokiu atveju, kai tikslo siekimas įgauna pagreitį, finalą pasiekti nebeatrodo neįmanoma. 100 dešimtukų!!! Aš tai padariau!!! Labai tuo didžiuojuosi!

113 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien