Mieli bendruomenės nariai,

nuoširdžiai dėkojame, kad, pasinaudodami 1,2 proc. GPM paramos galimybe, 2020 metais skyrėte ją mūsų mokyklai. Parama  panaudota edukacinių erdvių atnaujinimui ir priemonių įsigijimui.
Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 1,2 proc. GPM ir šiais metais. Ši finansinė parama yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas ir pritaikant mokinių poreikiams, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes. Jūsų dėka mokykla tampa saugesnė, patrauklesnė, labiau atitinka mūsų visų lūkesčius.

Kalnėnų progimnazijos administracija

Kaip skirti 1,2 proc. Mažeikių Kalnėnų progimnazijai?

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Pasirinkite formą pildymui FR0512
3. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

•   5 Mokestinis laikotarpis – 2020
  • 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
  • E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190160653
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – Mažeikių Kalnėnų progimnazija
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – gali būti iki 1,2
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2023 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Daugiau informacijos apie deklaravimą www.vmi.lt  ir https://deklaravimas.vmi.lt

Aktualią informaciją paramos gavėjai ir ją teikiantys gyventojai taip pat galės rasti šiai temai skirtoje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma.