Parama

Gerbiami Kalnėnų progimnazijos bendruomenės nariai ir visi, norintys paremti mokyklą
Dėkojame visiems už praeitais metais mokyklai suteiktą paramą – mokinių tėvelių, mokytojų ir kitų rėmėjų gera valia 2023 m. iš 1,2 proc. fizinių asmenų pajamų mokesčio gavome 3668,59 Eur. Už gautas lėšas buvo įrengti informaciniai stendai ir prisidėta prie antro aukšto koridoriaus remonto. Tikimės ir toliau geranoriško Jūsų palaikymo, supratimo ir paramos, kuri padės įrengti vaikų edukacines erdves bei įsigyti skaitmeninių priemonių. Todėl kreipiamės į Jus maloniai prašydami ir šiais metais mūsų mokyklai skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio sumos. Mums labai reikia Jūsų paramos!
Prašymus dėl 1,2 proc. paramos skyrimo galima teikti elektroniniu būdu iki š. m. gegužės 2 d. elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS). Tam tereikia užpildyti vieną populiariausių – FR0512 formą.
Tai padaryti galite:
– per tinklalapį http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimą.
Formoje užpildykite reikiamus laukelius šiais duomenimis:

Pagarbiai
direktorė Regina Arbatauskienė