2019 24 birželio
Informacija

Daug metų mokyklinis varpelis mokinius kvietė į Mažeikių Kalnėnų pagrindinę mokyklą, tačiau gyvenimas atneša permainas.

2019 m. gegužės 31 d. Mažeikių rajono savivaldybės Taryba priėmė sprendimą Nr. T1-153 dėl Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos struktūros pertvarkymo:

1. Pertvarkyti iki 2019 m. rugpjūčio 30 d. Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos struktūrą, pakeičiant bendrojo ugdymo pagrindinės mokyklos tipą į bendrojo ugdymo mokyklos progimnazijos tipą, tęsiant pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programų vykdymą.
  2. Pakeisti Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos pavadinimą ir nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. vadinti Mažeikių Kalnėnų progimnazija.