Mokyklos lyderiai

Žinių konkurso „MOKYKLOS LYDERIAI“ nuostatai

2015 m. balandžio 16 d. mokykloje vyko tradicinis konkursas „Mokyklos Lyderiai–2015“. Jame dalyvavo 5–8 klasių komandos. Jos varžėsi dėl patekimo į antrą etapą, kuriame lenktyniaus dėl mokyklos lyderių vardo ir pereinamojo prizo – PELĖDOS. Pirmojo etapo nugalėtojai: 8c kl. – 82 taškai, 8b kl. - 81 taškas, 5a kl. - 73 taškai. Nuo jų tik vienu tašku atsiliko 5c klasė.Gegužės 14 d. mokykloje vyko konkurso „Mokyklos lyderiai“ II etapas, kuriame 5a, 8b, 8c klasių komandos parodė įvairių dalykų žinias.Geriausiai šiemet sekėsi 8b klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą, antraisiais liko 8c klasės komanda.5a klasės komanda užėmė garbingą III vietą. Sveikiname visas tris komandas ir jų klasių auklėtojas: Daivą Misevičienę, Ramintą Lupeikienę, Snieguolę Vitkevičienę.

Comments are closed.