STEAM 5–8 klasių veiklos 2021–2022 m. m.

2022-04-15 Konferencija „Pa-STEAM-ink savo mokyklą“
2022 m. kovo 31 d. Šiauliuose vyko baigiamoji tarptautinė konferencija „Pa-STEAM-ink savo mokyklą“, kurią surengė VšĮ Edukaciniai projektai. Jos metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas Erasmus+ projekto „STEAMulate your school“ rezultatams – skaitmeninėms ateljė (užsiėmimams), internetinei mokymosi platformai ir mobiliajai programėlei „MyUniverse“. Konferencijos metu pranešimą „Emocijų pliūpsnis kuriant paslaptingą snaigių pasaulį” pristatė Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokytoja metodininkė Snieguolė Vitkevičienė. Pedagogė pasakojo, kaip kartu su 6 ir 8 klasių mokiniais sekėsi išbandyti skaitmenines ateljė „Snaigių mokslas“, „Skaičiuojame emocijas“, „Mėnulio veidai“, pasidalino įspūdžiais tyrinėjant snaiges, sniegą ir emocijas.Šiuo projektu siekiama padėti mokyklų mokytojams ir mokiniams įgyti ir ugdytis bendrąsias kompetencijas taikant veiksmingas ir novatoriškas metodikas, skatinančias veiksmingą tarpdalykinį bendradarbiavimą.Išklausę informatyvių pranešimų, originalių ir naudingų patirčių bei pasisėmę naujų idėjų, dalyviai turėjo galimybę dalyvauti dviejuose iš keturių praktinių veiklų užsiėmimuose: „Nepaprastos paukščių kelionės“ (Lietuva), „Skaitmeninės istorijos“ (Prancūzija), „Žvaigždės ir žvaigždynai“ (Italija), „Povaizdis“ (Graikija).Pažintys su kolegomis mokytojais, dalijimasis sėkmėmis, malonus bendravimas ir bendradarbiavimas su konferencijos šeimininkais, nuoširdūs mokymų svečiai iš kitų šalių įkvėpė tolimesnei veiklai!

Comments are closed.