STEAM 5–8 klasių veiklos 2021–2022 m. m.

2021-11-18 Edukacija „3D rašiklis – kūrybiškiems moksleiviams”
Kalnėnų progimnazijos šeštokai ir aštuntokai turėjo puikią galimybę susipažinti ir išmokti naudotis naujos technologijos priemone – 3D rašikliu. 3D rašiklis – tai didesnė nei įprasto rašiklio versija, vietoj rašalo yra naudojamas įkaitintas plastikinis siūlas. Po kelių sekundžių plastikas atvėsta, sukietėja ir išlaiko bet kokią formą, leidžiančią sukurti trimatį daiktą, kurį galima paliesti, palaikyti, pastatyti. Rašikliams naudojamas PLA plastikas yra visiškai saugus ir netoksiškas, gaminamas iš biologiškai skaidžių medžiagų.Mokiniai, pajutę artėjančias žiemos šventes, rinkosi daryti kalėdinį žaisliuką, eglutę, angelą, dovanų dėžutę ir net besmegenį. Edukacijos pabaigoje 3D rašikliu buvo nupieštas ir progimnazijos STEAM ženklas.Per šią STEAM kūrybinę - pažintinę veiklą mokiniai patyrė daugybę teigiamų emocijų, nepakartojamų įspūdžių, kuriais dalinamės su jumis!

Comments are closed.